Fabryka słodkości

O NAS
Jesteśmy rodzinną firmą od 1993 roku produkującą pyszne i naturalne słodycze. Całym sercem dbamy o smak i jakość naszych wyrobów. Mamy sporo doświadczenia, ale nie przeszkadza nam to być na bieżąco ze współczesnymi trendami.
Specjalizujemy się w produkcji ciepłych lodów, wyrobach cukierniczych na bazie własnych polew i nadzień oraz w kremach orzechowych. Wciąż się rozwijamy, poszerzając gamę naszych wyrobów. Dzięki inwestycjom w nowe technologie jesteśmy elastyczni i gwarantujemy szybkie dostawy w dogodnych terminach.
Nawiązujemy partnerskie relacje by pomagać w osiąganiu celów biznesowych naszych klientów. Czerpiąc z bogatego doświadczenia oferujemy wsparcie marketingowe i informacyjne. Dzięki wydajnym procesom produkcyjnym i współpracy z zaufanymi dostawcami potrafimy zrobić więcej – za mniej. Pokochaj nasze słodycze z tradycją.

Tradycja

Bazując na zdobytym doświadczeniu, wiedzy i sprawdzonych przepisach nasza fabryka słodkości rozwija się nieustannie od powstania w 1993 roku. Dziś jesteśmy trzypokoleniową firmą rodzinną, a nasze priorytety pozostają niezmienne – to smak, świeżość i oryginalność.

Nowoczesna Technologia

Szybka i wydajna produkcja pozwala nam z łatwością zaspokajać wszystkie potrzeby naszych klientów. Nieustannie stawiamy na rozwój, nowoczesność i zwiększenie wydajności procesu technologicznego, utrzymując jednocześnie wysoką jakość naszych wyrobów.

Doskonały smak

Nasze słodycze produkowane są z naturalnych składników od zaufanych dostawców. Nie stosujemy polepszaczy, sztucznych barwników ani konserwantów. Dokładamy wszelkich starań, by wyroby opuszczające nasze zakłady były zawsze pyszne, świeże i wyjątkowe.

Nasz produkt Twoja marka

Chcemy, by nasze smakowite wyroby cieszyły podniebienia jak największej liczby smakoszy. Regularne uczestnictwo w międzynarodowych targach przynosi efekty: zaufali nam kontrahenci nie tylko z Polski i z Europy, ale i z całego świata.
Nieustannie poszerzamy swój asortyment, by odzwierciedlał najnowsze trendy oraz oczekiwania naszych klientów. Oprócz rozwoju własnej marki 4proactive, oferujemy również wydajną produkcję wyrobów marek zewnętrznych. Zawsze na najwyższym poziomie.

Masz pytania? napisz do nas!

Wyślij nam wiadomość korzystając z formularza poniżej lub, jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer +48-52-30-23-286.

    [recaptcha]